Pilnai įrengti 100 kv.m. namai Gargžduose

Naujai suprojektuotame gyvenamųjų namų kvartale parduodami pastatyti pilnai įrengti namai 1 aukšto, 100 kv.m. su pavėsine 2-iem automobiliams.
Name įrengtas bendras plotas virtuvė-svetainė-valgomasis , 3 miegamieji kambariai , san.mazgas , koridorius ir nedidelė pagalbinė patalpa.
Namas atitinka A+ klasės energetinio sertifikavimo reikalavimus.

Sienos apšiltintos 20cm.
Fasado apdaila – dekoratyvinis tinkas kombinuotas su klinkeriu, stogas betoninė čerpė su pakalimais, įrengta lietaus surinkimo sistema.
Sudėti PVC , 3 stiklų paketo langai ir lauko durys ,
VIDAUS ĮRENGIMAS :išvedžiotas grindinis šildymas , išbetonuotos grindys , išvedžiota elektros instaliacija (el.galia 5kW , trifazė), išvedžiota apsaugos ir priešgaisrinė signalizacija , išdažytos sienos , įrengtos įtempiamos lubos , įrengtos grindys – tarketas.
Rekuperatoriaus nebus.
GERBŪVIS :
Trinkelėmis išklotas įvažiavimas ir 0.6m pločio takas apie namą , bei terasa , sklypas paruoštas apželdinimui(išlygintas gruntas, žolė pasėta nebus).Tarp namų įrengta 1m aukščio segmentinė tvora arba pasodintos tujos, nebus vartų ir vartelių.
Visa sklypo teritorija aptverta tvora .
KOMUNIKACIJOS:
Vandentiekis – gręžinys
Nuotėkos- vietinis įrenginys

Gera žinia, nuo birželio 29 d. Klaipėdos rajonas patenka į subsidijuojamų rajonų sąrašą, taip, kad jaunos šeimos gali gauti subsidijas pirmam būstui Vakaro g., Gargžduose.


Gargždai
Objekto ID: 2579

Gatvė: Vakaro g.
Kambariai: 4
Plotas: 100 kv.m.
Būklė: Pilnai įrengtas
Šildymo tipas: Dujomis
Statybos metai: 2020
Komunikacijos: Vandentiekis, Kanalizacija, Elektra, Dujos
129000 Eur

SUSISIEKITE SU MUMIS

Sudomino šis objektas ar ieškote panašių objektų, visada galite kreiptis į mus. Mes mielai atsakysime į Jūsų visus rūpimus klausimus ir Jums padėsime.